top of page
MR1_Walnut_1022_-_3.jpg

Apie mus

Esame pietryčių Anglijos pakrantėje įsikūręs šeimos verslas, turintis nuostabią, aistringą ir be galo muziką mylinčią komandą.

 

Mūsų ištakos siekia ankstyvuosius HI-FI laikus šeštajame praeito amžiaus dešimtmetyje. Be abejo, nuo to laiko daug kas pasikeitė, tačiau principai, pagal kuriuos kuriama puiki garso sistema ir kurių laikomės iki šių dienų, išliko tie patys. Pradžioje kūrėme garso atkūrimo sistemas garso entuziastams, o nuo 2006 m. savo įgūdžius pritaikėme kurdami aukščiausios klasės radijo imtuvus ir kompaktiškas kolonėles.

Misija

Mūsų misija - kurti gaminius, kurie praturtintų Jūsų namus ir Jūsų gyvenimą. Gaminius, kuriais mes patys turėdami didžiuotumėmės.

Dizainas

Kuriame ateities dizaino ikonas! Dėl švarių linijų, dailių proporcijų ir tokių kaip "RotoDial" valdymo sistema ypatingų savybių, Ruark Audio gaminiai - unikalūs ir iš karto atpažįstami!

Kokybė ir funkcionalumas

Pagrindiniai mūsų principai - geriausias įmanomas garsas, intuityvus valdymas ir iš tiesų svarbios, o ne paviršutiniškos, retai naudojamos funkcijos.

Nuo pat pasirodymo mūsų gaminiai sulaukė plataus kritikų pripažinimo bei tapo savo klasės flagmanais, o britų spauda pirmosios kartos R1 garso kolonėlę prilygino prabangiam britiškam sportiniam automobiliui. 

Nesvarbu, ko ieškote: išskirtinio dizaino ar tobulo garso, esame įsitikinę, kad būsite nustebinti plačiu Ruark Audio asortimentu. Taip pat didžiuojamės savo klientų aptarnavimo kokybė, todėl jei turėsite bent menkiausių klausimų - susisiekite!

bottom of page